fbpx

łatwy start

darmowe materiały do wizyt

pobierz i skorzystaj

Poniżej zamieszczamy dzienniczek żywieniowy do druku.

Prosimy uzupełnić go uwzględniając dni zarówno pracujące jak i wolne od pracy. Przed wizytą zapraszam do zapoznania się ze wskazówkami dotyczącymi pierwszej wizyty.

Na wizytę warto zabrać ze sobą wcześniej wykonane wyniki badań (nie starsze niż 3 miesiące): Morfologia / Mocz / Glukoza / Cholesterol całkowity / Cholesterol HDL / Cholesterol LDL / Trójglicerydy / TSH / FT3 / FT4 / Wit D3.

Jeśli pojawią się pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

miło Cię widzieć!

pierwszy krok już za Tobą

Pierwsza wizyta w gabinecie dietetycznym jest kluczowa zarówno dla Ciebie jak i dla nas. To ona pozwoli określić Twoje potrzeby, oczekiwania i wyznaczyć cel. Dzięki niej bliżej możemy poznać Ciebie i lepiej wytyczyć ścieżkę którą razem przejdziemy. Jeśli planujesz wizytę u dietetyka od dłuższego czasu, przeczytaj proszę poniższe wskazówki i jeśli masz możliwość przygotuj się do naszego spotkania.

  1. Zastanów się jaki cel chcesz osiągnąć i czego oczekujesz po wizycie w gabinecie.
  2. Przygotuj swoje ostatnie wyniki badań lekarskich (badania okresowe) oraz nazwy leków które przyjmujesz.
  3. Uzupełnij dziennik żywieniowy w formie elektronicznej lub papierowej i zabierz go ze sobą.
  4. Jeśli jesteś na diecie zabierz ze sobą obecne zalecenia żywieniowe.
  5. Postaraj się aby wizyta w gabinecie nie odbywała się po obfitym posiłku.

Pamiętaj! Jeśli już zdecydowałeś się na spotkanie bądź szczery. Tylko Twoja szczera współpraca pozwoli nam osiągnąć cel. Wszystkie historie i fakty, które poznajemy w gabinecie, pozostają w nim. Obowiązek dochowania tajemnicy wynika nie tylko z etyki zawodowej, ale także z przepisów prawa.

Podczas pierwszej wizyty po przebytym wywiadzie może okazać się, że dietetyk poprosi Cię w pierwszej kolejności o wizytę u lekarza specjalisty lub o wykonanie badań. Taka sytuacja wynika z faktu, że nie jesteśmy lekarzami, a to Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem. Jeśli dietetyk będzie podejrzewał, że konkretne dolegliwości mogą być wynikiem choroby skieruje Cię do lekarza rodzinnego, a następnie zachęci Cię do ponownego kontaktu.
Wizyta w wyżej opisanym przypadku będzie dla Ciebie bezpłatna.