fbpx

poznaj nas

prodietik-magdalena-blaszczyk

psychodietetyk / dietetyk

mgr Magdalena Błaszczyk

Przyjęcia w gabinetach: Rzeszów / Biłgoraj

Dietetyk / Psychodietetyk – Rzeszów / Biłgoraj, instruktor zdrowego stylu życia. Absolwentka studiów na kierunkach: Zdrowie Publiczne, Zarządzanie zdrowym stylem życia – Wellness, Dietetyka, Psychodietetyka, na uczelniach wyższych w Rzeszowie i Lublinie.

Założycielka i kierownik merytoryczny poradni dietetycznych PRODIETIK wspierających dzieci a takze dorosłych z zaburzeniami odżywiania, chorobami dietozależnymi, autoimmunologicznymi, z nadwagą i otyłością, alergiami i nietolerancjami.

Na co dzień udowadnia swoim pacjentom, że bez względu na to, z jakimi dolegliwościami wywołanymi nieprawidłową dietą się zmagamy – dobry plan działania, silna wola i konsekwencja to skuteczna droga do osiągnięcia zamierzonego celu.

Jej misją w codziennej pracy jest wskazywanie kierunku prawidłowego żywienia oraz poszerzanie świadomości o zdrowym stylu życia.

Specjalizacje: redukcja masy ciała, zaburzenia odżywiania: anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie, żywienie dzieci i młodzieży, dietoterapia w chorobach: układu krążenia (nadciśnienie, miażdżyca, podwyższony poziom cholesterolu), metabolicznych (otyłość, cukrzyca).

prodietik-magdalena-blaszczyk

dietetyk

Kornelia Motyka

Przyjęcia w gabinetach: Lubaczów / Rzeszów

Dyplomowany dietetyk – Rzeszów / Lubaczów. Absolwent kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Dietetyk w poradni żywieniowej PRODIETIK.

W gabinecie współ‚pracuje z osobami z nadwagą i otyłością, chorobami dietozależnymi, autoimmunologicznymi, alergiami i nietolerancjami oraz z osobami z zaburzeniami odżywiania. Dzięki empatii i indywidualnemu podejściu, kształtuje zdrowe nawyki żywieniowe i skutecznie motywuje pacjentów do osiągania wspólnie wyznaczonych celów. Pasjonuję się zdrową kuchnią. Sporządzanie zdrowych, pomysłowych i smacznych posiłków to dla niej przyjemność‡, dzięki czemu indywidualne plany żywieniowe są jej mocną stroną.

Swoją wiedzę™ i kwalifikacje z zakresu dietetyki i zdrowego stylu życia, poszerza poprzez udział‚ w licznych szkoleniach i konferencjach.

Rozpocznij z Kornelią swoją przygodę™ ze zdrowym odżywianiem.

Specjalizacje: redukacja masy ciała, choroby autoimmunologiczne, diety wegetariańskie i wegańskie, dietoterapia w chorobach: układu krążenia (nadciśnienie, miażdżyca, podwyższony poziom cholesterolu), metabolicznych (otyłość, cukrzyca).

Grupa wsparcia online

Przyłącz się do wspólnej walki o zdrową sylwetkę i zyskaj:

  • wsparcie osób takich jak Ty,
  • nowe znajomości,
  • dostęp do klubowej bazy wiedzy (zamknięta grupa),
  • wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia,
  • unikalne przepisy na zdrowe posiłki.

Zamknięta grupa wsparcia Facebook